Pakiet eksperymentalny

Experimental package

Serwis ankietowy

Surveys on-line

o nas


O nas

Laboratorium Społeczno Ekonomiczne LabSEE jest niezależnym centrum badawczym opartym o nowoczesne rozwiązania informatyczne. Stworzone zostało z myślą o zapewnieniu możliwości prowadzenia niezależnych badań jak najszerszemu gronu odbiorców. LabSEE pozwala skupić się na problemie badawczym, usuwając konieczność ciągłego poszukiwania odpowiedniego narzędzia.

Działania naszego zespołu obejmują dwie zasadnicze płaszczyzny. Tworzymy profesjonalne narzędzia badawcze, udostępniane w dużej mierze bez opłat. Następnie wykorzystujemy je w badaniach przeprowadzanych zarówno dla celów naukowych jak i w odpowiedzi na zapotrzebowanie biznesu. Dzięki temu nasze rozwiązania podlegają dynamicznej ewolucji wyróżniając się przede wszystkim profesjonalizmem i nowatorstwem. Nasz rozwój stymulują użytkownicy – ich sugestie pozwalają im brać aktywny udział w rozwoju projektu.

Za każdą z naszych usług stoi wieloletnie doświadczenie naukowe oraz wykwalifikowana kadra. Stawiamy na elastyczność bez kompromisów pod względem jakości. Nasza praca jest nie tylko odpowiedzią na zgłaszane zapotrzebowanie. Jest przede wszystkim odzwierciedleniem jej twórczego charakteru oraz służy budowaniu kapitału społecznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz wykorzystania udostępnianych przez nas narzędzi w codziennej pracy. W razie pytań, sugestii oraz propozycji jesteśmy do Państwa ciągłej dyspozycji.

Zespół LabSEE

© Copyright by LabSEE