Pakiet eksperymentalny

Experimental package

Serwis ankietowy

Surveys on-line

eksperymenty


Pakiet Eksperymentalny LabSEE

LabSEE XP jest narzędziem do tworzenia eksperymentów, gier decyzyjnych oraz symulacji, które w pełni wykorzystuje możliwości sieci WWW. Jest to obecnie jedyne tego typu rozwiązanie aktywnie rozwijane na świecie. Dotychczas eksperymenty zdalne opierały się na tworzeniu jednostkowych aplikacji w PHP lub Java. LabSEE XP jest narzędziem, które nie wymaga od badacza tak dużej wiedzy programistycznej. Przygotowanie eksperymentu z jego pomocą trwa krócej, a uzyskanie pożądanego efektu zajmuje znacznie mniej czasu. Oferuje funkcjonalność, której nie mają inne narzędzia tego typu.

Głównym odbiorcą zastosowań pakietu eksperymentalnego LabSEE są uczelnie i ośrodki badawcze, gdzie znajduje zastosowanie zarówno w badaniach społecznych jak i w procesie edukacji. Sprawdza się również jako medium dla szkoleń bazujących na interakcji ich uczestników takich jak szkolenia kadr menadżerskich. Oparty o technologię Java daje możliwość szybkiego tworzenia wysokiej jakości eksperymentów (proces przygotowania eksperymentu może zająć jedynie kilka godzin).

Pakiet LabSEE XP wzbudził duże zainteresowania ośrodków ekonomii i psychologii eksperymentalnej na świecie. Za jego najważniejsze zalety należy uznać:

Pakiet LabSEE XP udostępniany jest nieodpłatnie na zasadach licencji Creative Commons i Citeware do zastosowań niekomercyjnych. Pełna wersja licencji dostępna tutaj. Istnieje również możliwość zakupu licencji komercyjnej.

Zapraszamy do działu download gdzie mogą Państwo pobrać aplikację, zapoznać się z instrukcją oraz skorzystać z przygotowanych eksperymentów gotowych do użycia.

© Copyright by LabSEE